ورود کاربر

لیست افراد ممتاز برنده جایزه نوبل (Lists of Nobel Prizes and Laureates)

جایزه نوبل

بین سال های 1901 تا 2015 جایزه نوبل و جایزه علوم اقتصادی 573 بار به 900 شخص و سازمان اعطا شده است. از آنجایی که بعضی از این اشخاص فرهیخته بیشتر از یکبار جایزه نوبل دریافت کرده اند، در مجموع 870 نفر و 23 سازمان افتخار دریافت جایزه نوبل را داشته اند. در اینجا لیست کامل تمامی فرهیختگان و دانشمندان دریافت کننده جایزه نوبل سال 1922 به همراه بیوگرافی آنها آمده است.

سال 1922

جایزه نوبل فیزیک سال 1922

نیلز هنریک دیوید بوهر (Niels Henrik David Bohr)

«بخاطر خدماتش در تحقیقات ساختار اتم ها و اشعه ساطع شده از آنها»

جایزه نوبل شیمی سال 1922

فرانسیس ویلیام استون (Francis William Aston)

«بخاطر کشف ایزوتوپ ها، که از طریق اسپکروگراف وی، به تعداد زیادی از عناصر غیر رادیواکتیو کشف شد؛ و اعلان قانون عدد صحیح (whole-number rule)»

جایزه نوبل فیزیولوژی یا پزشکی سال 1922

آرشیبالد ویویان هیل (Archibald Vivian Hill)

«بخاطر کشف وی در مورد تولید گرما در عضلات»

اوتو فریتز میرهوف (Otto Fritz Meyerhof)

«بخاطر کشف رابطه ثابت بین مصرف اکسیژن و متابولیسم اسید لاکتیک در عضلات»

جایزه نوبل ادبیات سال 1922

جاسینتو بناونته (Jacinto Benavente)

«بخاطر شیوه شاد ترسیم سنت ها در درام های اسپانیایی»

جایزه نوبل صلح سال 1922

فریدتوف نانسن (Fridtjof Nansen)

برای آشنایی با مشاهیر و فرهیختگان برنده جایزه نوبل، زندگینامه و شرح مختصر اکتشاف و خدمات منجر به اعطای جایزه نوبل آنها، روی دکمه دهه یا دکمه سال دریافت جایزه نوبل کلیک کنید و دهه یا سال مورد نظر را انتخاب نمایید.

پیشنهاد موضوعات مشابه

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com