ورود کاربر

لیست افراد ممتاز برنده جایزه نوبل (Lists of Nobel Prizes and Laureates)

جایزه نوبل

بین سال های 1901 تا 2015 جایزه نوبل و جایزه علوم اقتصادی 573 بار به 900 شخص و سازمان اعطا شده است. از آنجایی که بعضی از این اشخاص فرهیخته بیشتر از یکبار جایزه نوبل دریافت کرده اند، در مجموع 870 نفر و 23 سازمان افتخار دریافت جایزه نوبل را داشته اند. در اینجا لیست کامل تمامی فرهیختگان و دانشمندان دریافت کننده جایزه نوبل سال 1958 به همراه بیوگرافی آنها آمده است.

سال 1958

جایزه نوبل فیزیک سال 1958

پاول الکسیوویچ چرنکوف (Pavel Alekseyevich Cherenkov)، ایل جا میخائیلوویچ فرانک (Il´ja Mikhailovich Frank)، ایگور ایوگنیوویچ تام (Igor Yevgenyevich Tamm)

«بخاطر کشف و تفسیر اثر چرنکوف (Cherenkov effect)»

جایزه نوبل شیمی سال 1958

فردریک سانگر (Frederick Sanger)

«بخاطر کارش بر ساختار پروتئین ها، بخصوص انسولین»

جایزه نوبل فیزیولوژی یا پزشکی سال 1958

جورج ولز بیدل (George Wells Beadle) و ادوارد لاریه تاتوم (Edward Lawrie Tatum)

«بخاطر کشفیات آنها در مورد اثر ژن ها در تنظیم وقایع شیمیایی قطعی»

جاشوا لدربرگ (Joshua Lederberg)

«بخاطر کشفیاتش در رابطه با ژنتیک نوترکیب و سازمان مواد ژنتیکی باکتری ها»

جایزه نوبل ادبیات سال 1958

بوریس لئونیدوویچ پسترناک (Boris Leonidovich Pasternak)

«بخاطر موفقیت مهم وی هم در شعر ترانه و هم در رشته سنت حماسی بزرگ روسیه»

جایزه نوبل صلح سال 1958

جورجز پایر (Georges Pire)

برای آشنایی با مشاهیر و فرهیختگان برنده جایزه نوبل، زندگینامه و شرح مختصر اکتشاف و خدمات منجر به اعطای جایزه نوبل آنها، روی دکمه دهه یا دکمه سال دریافت جایزه نوبل کلیک کنید و دهه یا سال مورد نظر را انتخاب نمایید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com