ورود کاربر

لیست افراد ممتاز برنده جایزه نوبل (Lists of Nobel Prizes and Laureates)

جایزه نوبل

بین سال های 1901 تا 2015 جایزه نوبل و جایزه علوم اقتصادی 573 بار به 900 شخص و سازمان اعطا شده است. از آنجایی که بعضی از این اشخاص فرهیخته بیشتر از یکبار جایزه نوبل دریافت کرده اند، در مجموع 870 نفر و 23 سازمان افتخار دریافت جایزه نوبل را داشته اند. در اینجا لیست کامل تمامی فرهیختگان و دانشمندان دریافت کننده جایزه نوبل سال 1967 به همراه بیوگرافی آنها آمده است.

سال 1967

جایزه نوبل فیزیک سال 1967

هانس آلبرشت بثی (Hans Albrecht Bethe)

«بخاطر همیاری وی با نظریه واکنش های هسته ای، بخصوص کشفیات مربوط به تولید انرژی در ستارگان»

جایزه نوبل شیمی سال 1967

مانفرد ایگن (Manfred Eigen)، رونالد جورج وریفورد نوریش (Ronald George Wreyford Norrish)، جورج پورتر (George Porter)

«بخاطر مطالعات آنها بر روی واکنش های شیمیایی فوق العاده سریع، که تحت تاثیر توزیع توازن از طریق پالس های خیلی کوتاه انرژی است»

جایزه نوبل فیزیولوژی یا پزشکی سال 1967

رگنار گرانیت (Ragnar Granit)، هالدان کفر هارتلاین (Haldan Keffer Hartline)، جورج والد (George Wald)

«بخاطر کشفیات آنها در مورد فرآیندهای بصری اولیه فیزیولوژیک و شیمیایی چشم»

جایزه نوبل ادبیات سال 1967

میگوئل آنجل آستوریاس (Miguel Angel Asturias)

«بخاطر موفقیت درخشان ادبی وی، که ریشه ای عمیق در خصیصه ها و سنت های ملی مردم سرخ پوست در آمریکای لاتین دارد»

جایزه نوبل صلح سال 1967

در سال 1967 جایزه صلح نوبل اعطا نشد. پول جایزه نوبل به صورت یک سوم به بودجه اصلی و دو سوم به بودجه خاص این بخش از جایزه نوبل تخصیص داده شد.

برای آشنایی با مشاهیر و فرهیختگان برنده جایزه نوبل، زندگینامه و شرح مختصر اکتشاف و خدمات منجر به اعطای جایزه نوبل آنها، روی دکمه دهه یا دکمه سال دریافت جایزه نوبل کلیک کنید و دهه یا سال مورد نظر را انتخاب نمایید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com