ورود کاربر

لیست افراد ممتاز برنده جایزه نوبل (Lists of Nobel Prizes and Laureates)

جایزه نوبل

بین سال های 1901 تا 2015 جایزه نوبل و جایزه علوم اقتصادی 573 بار به 900 شخص و سازمان اعطا شده است. از آنجایی که بعضی از این اشخاص فرهیخته بیشتر از یکبار جایزه نوبل دریافت کرده اند، در مجموع 870 نفر و 23 سازمان افتخار دریافت جایزه نوبل را داشته اند. در اینجا لیست کامل تمامی فرهیختگان و دانشمندان دریافت کننده جایزه نوبل سال 1966 به همراه بیوگرافی آنها آمده است.

سال 1966

جایزه نوبل فیزیک سال 1966

آلفرد کاستلر (Alfred Kastler)

«بخاطر کشف و توسعه روش ها یبصری مطالعه رزونانس هرتزی (Hertzian resonances) در اتم ها»

جایزه نوبل شیمی سال 1966

رابرت اس. مولیکن (Robert S. Mulliken)

«بخاطر کار بنیادین وی در مورد پیوندهای شیمیایی و ساختار الکترونی ملکول ها توسط روش مدار ملکولی (molecular orbital method)»

جایزه نوبل فیزیولوژی یا پزشکی سال 1966

پیتون روس (Peyton Rous)

«بخاطر کشف ویروس های القاء کننده تومور (tumor-inducing viruses)»

چارلز برنتون هگینز (Charles Brenton Huggins)

«بخاطر کشفیات وی در مورد درمان هورمونی سرطان پروستات»

جایزه نوبل ادبیات سال 1966

شمول یوسف آگنون (Shmuel Yosef Agnon)

«بخاطر ویژگی های عمیق هنر روایت وی که تکه هایی از زندگی ملت یهود را به نمایش می کشد»

نلی ساشز (Nelly Sachs)

«بخاطر نوشته های ترانه ای و دراماتیک برجسته وی، که سرنوشت اسرائیل را با قدرت تکان دهنده ای تفسیر کرده است»

جایزه نوبل صلح سال 1966

جایزه صلح نوبل سال 1966 اعطا نشد. پول جایزه به بودجه خاص بخش جایزه تخصیص داده شد.

برای آشنایی با مشاهیر و فرهیختگان برنده جایزه نوبل، زندگینامه و شرح مختصر اکتشاف و خدمات منجر به اعطای جایزه نوبل آنها، روی دکمه دهه یا دکمه سال دریافت جایزه نوبل کلیک کنید و دهه یا سال مورد نظر را انتخاب نمایید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com