ورود کاربر

لیست افراد ممتاز برنده جایزه نوبل (Lists of Nobel Prizes and Laureates)

جایزه نوبل

بین سال های 1901 تا 2015 جایزه نوبل و جایزه علوم اقتصادی 573 بار به 900 شخص و سازمان اعطا شده است. از آنجایی که بعضی از این اشخاص فرهیخته بیشتر از یکبار جایزه نوبل دریافت کرده اند، در مجموع 870 نفر و 23 سازمان افتخار دریافت جایزه نوبل را داشته اند. در اینجا لیست کامل تمامی فرهیختگان و دانشمندان دریافت کننده جایزه نوبل سال 1991به همراه بیوگرافی آنها آمده است.

سال 1991

جایزه نوبل فیزیک سال 1991

پیر – گیلیس دی ژنس (Pierre-Gilles de Gennes)

«برای کشف روش های تکامل یافته برای مطالعه پدیده نظم در یک سیستم ساده قابل تعمیم بخشی به اشکال پیچیده و مرکب مواد، بخصوص کریستال های مایع و پلیمرها»

جایزه نوبل شیمی سال 1991

ریچارد آر. ارنست (Richard R. Ernst)

«بخاطر همیاری با توسعه متدولوژی اسپکتروسکوپی تشدید مغناطیسی هسته ای شفافیت بالا (NMR)»

جایزه نوبل فیزیولوژی یا پزشکی سال 1991

اروین نهر (Erwin Neher) و برت ساکمان (Bert Sakmann)

«برای اکتشافات آنها در رابطه با عملکرد کانال های یون منفرد در سلول ها»

جایزه نوبل ادبیات سال 1991

نادین گوردیمر (Nadine Gordimer)

«کسی که نوشته های حماسی عظیم وی – در کلام آلفرد نوبل – برای بشریت بسیار سودمند بوده است»

جایزه نوبل صلح سال 1991

آونگ سان سو کای (Aung San Suu Kyi)

«برای تلاش غیر خصمانه اش برای دموکراسی و حقوق بشر»

جایزه علوم اقتصادی بانک ملی سوئد به یادبود آلفرد نوبل، سال 1991

رونالد اچ. کواس (Ronald H. Coase)

«برای کشف و تصریح اهمیت هزینه های معامله و حقوق اموال برای ساختار موسسه ای و عملکرد اقتصادی»

برای آشنایی با مشاهیر و فرهیختگان برنده جایزه نوبل، زندگینامه و شرح مختصر اکتشاف و خدمات منجر به اعطای جایزه نوبل آنها، روی دکمه دهه یا دکمه سال دریافت جایزه نوبل کلیک کنید و دهه یا سال مورد نظر را انتخاب نمایید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com