ورود کاربر

لیست افراد ممتاز برنده جایزه نوبل (Lists of Nobel Prizes and Laureates)

جایزه نوبل

بین سال های 1901 تا 2015 جایزه نوبل و جایزه علوم اقتصادی 573 بار به 900 شخص و سازمان اعطا شده است. از آنجایی که بعضی از این اشخاص فرهیخته بیشتر از یکبار جایزه نوبل دریافت کرده اند، در مجموع 870 نفر و 23 سازمان افتخار دریافت جایزه نوبل را داشته اند. در اینجا لیست کامل تمامی فرهیختگان و دانشمندان دریافت کننده جایزه نوبل سال 2010 به همراه بیوگرافی آنها آمده است.

سال 2010

جایزه نوبل فیزیک سال 2010

آندره جیم (Andre Geim) و کونستانتین نووسلوو (Konstantin Novoselov)

«برای آزمایشات بدیع و خلاقه آنها بر روی مواد گرافین [گرافین (graphene) صفحاتی از جنس کربن به ضخامت یک اتم است که اتم ها در یک ساختار لانه زنبوری قرار گرفته اند] دو بعدی»

جایزه نوبل شیمی سال 2010

ریچارد اف. هک (Richard F. Heck)، ای-یشی نگیشی (Ei-ichi Negishi)، آکیرا سوزوکی (Akira Suzuki)

«بخاطر جفت کردن عرضی پالادیوم کاتالیز شده (palladium-catalyzed) در سنتز ارگانیک»

جایزه نوبل فیزیولوژی یا پزشکی سال 2010

روبرت جی. ادواردز (Robert G. Edwards)

«برای توسعه و ایجاد باروری داخل لوله آزمایش (IVF

جایزه نوبل ادبیات سال 2010

ماریو وارگاس لوسا (Mario Vargas Llosa)

«برای نقشه نگاری (cartography) ساختارهای قدرت و تصاویر بران و نافذ وی از مقاوم، شورش و شکست افراد»

جایزه نوبل صلح سال 2010

لیو ژیابو (Liu Xiaobo)

«بخاطر تلاش طولانی و بدون خشونت وی در راستای حقوق اساسی بشر در چین»

جایزه علوم اقتصادی بانک ملی سوئد به یادبود آلفرد نوبل، سال 2010

پیتر ای. دیاموند (Peter A. Diamond)، دیل تی. مورتنسن (Dale T. Mortensen)، کریستوفر ای. پیساریدس (Christopher A. Pissarides)

«برای تحلیل بازار با اصطکاک جستجو [اصطکاک جستجو (SF) تاثیر موانع بر عرضه تطبیقی محصول براساس تقاضا است که در اثر زمان و هزینه ها پیدا کردن این تطابق رخ می دهد و بازار را با آن تحلیل می کنند]»

برای آشنایی با مشاهیر و فرهیختگان برنده جایزه نوبل، زندگینامه و شرح مختصر اکتشاف و خدمات منجر به اعطای جایزه نوبل آنها، روی دکمه دهه یا دکمه سال دریافت جایزه نوبل کلیک کنید و دهه یا سال مورد نظر را انتخاب نمایید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com