ورود کاربر

لیست افراد ممتاز برنده جایزه نوبل (Lists of Nobel Prizes and Laureates)

جایزه نوبل

بین سال های 1901 تا 2015 جایزه نوبل و جایزه علوم اقتصادی 573 بار به 900 شخص و سازمان اعطا شده است. از آنجایی که بعضی از این اشخاص فرهیخته بیشتر از یکبار جایزه نوبل دریافت کرده اند، در مجموع 870 نفر و 23 سازمان افتخار دریافت جایزه نوبل را داشته اند. در اینجا لیست کامل تمامی فرهیختگان و دانشمندان دریافت کننده جایزه نوبل سال 2012 به همراه بیوگرافی آنها آمده است.

سال 2012

جایزه نوبل فیزیک سال 2012

سرج هاروش (Serge Haroche) و دیوید جی. واینلند (David J. Wineland)

«برای روش های تجربی بدیع و خلاقه آن که امکان اندازه گیری و دستکاری سیستم های منفرد کوانتوم را فراهم می سازد»

جایزه نوبل شیمی سال 2012

روبرت جی. لفکوویتز (Robert J. Lefkowitz) و برایان کی. کوبیلکا (Brian K. Kobilka)

«برای مطالعه گیرنده های باند شده به پروتئین G»

جایزه نوبل فیزیولوژی یا پزشکی سال 2012

سر جان بی. گوردون (Sir John B. Gurdon) و شاینیا یاماناکا (Shinya Yamanaka)

«برای کشف این مسئله که سلول های بالغ را می توان برنامه ریزی مجدد کرد تا به چندکاره یا چند قوه زا (pluripotent) تبدیل شوند»

جایزه نوبل ادبیات سال 2012

مو یان (Mo Yan)

«کسی که با واقع گرایی (رئالیسم) اوهامی توانست داستان های محلی و داستان های معاصر مدرن را با هم تلفیق کند»

جایزه نوبل صلح سال 2012

اتحادیه اروپا (European Union (EU))

«جایزه صلح نوبل 2012 به اتحادیه اروپا بخاطر بیشتر از شش دهه همیاری با پیشبرد صلح و آشتی، دموکراسی و حقوق بشر در اروپا تعلق گرفت»

جایزه علوم اقتصادی بانک ملی سوئد به یادبود آلفرد نوبل، سال 2012

آلوین ای. روث (Alvin E. Roth) و لوید اس. شاپلی (Lloyd S. Shapley)

«بخاطر نظریه تخصیص پایدار و اقدام به طراحی بازار»

برای آشنایی با مشاهیر و فرهیختگان برنده جایزه نوبل، زندگینامه و شرح مختصر اکتشاف و خدمات منجر به اعطای جایزه نوبل آنها، روی دکمه دهه یا دکمه سال دریافت جایزه نوبل کلیک کنید و دهه یا سال مورد نظر را انتخاب نمایید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com