ورود کاربر

سیستم عصبی

آکادمی اختلالات آب و الکترولیت – مبانی مایعات و الکترولیت ها
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت اوج توانایی و کفایت سیستم عصبی در حدود 30 سالگی دیده می شود.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت پس از 75 سالگی، وزن مغز 56 درصد کاهش می یابد و دارای سیناپس های کمتری است، انتقال سیناپسی ضعیف تر است و تولید ناقل های عصبی کم می شود.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت تاثیر تعادل پتاسیم، سدیم یا کلسیم بایستی بدقت و براساس توانایی عضلانی و کفایت عصبی عضلانی بیمار بررسی شود.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت تاثیر عدم تعادل الکترولیت ها بر سیستم عصبی ممکن است در سالمندان نسبت به جوانان شدیدتر باشد زیرا کاهش عملکرد عصبی از قبل در سالمندان وجود دارد.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت ارگان های حسی ضعیف می شوند و بیشتر از همه حس چشایی کاهش می یابد که ممکن است روی مصرف مواد غذایی شخص تاثیر گذاشته و موجب سوء تغذیه و کاهش مصرف پروتئین و مسائل تعادل مایعات گردد. همچنین کاهش چشایی با عدم تعادل الکترولیت ها همیاری دارد. آنمی ممکن است روی اکسیژناسیون و تعادل اسید – باز تاثیر بگذارد.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت کاهش پاسخ به آنتی دیورتیک هورمون (ADH) برای تحریک تشنگی در سالمندان دیده می شود که نتیجه اش کاهش مصرف مایعات خوراکی و دهیدراسیون است.

لینک مطالب مرتبط


منبع:

Johnson J.Y., Lyons E., (2012). Fluids and Electrolytes Demystified, McGraw-Hill Companies, New York.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com