ورود کاربر

18- برگ مریم گلی، برگ رزماری و برگ گزنه

برگ مریم گلی، برگ رزماری و برگ گزنه

وبگاه پرستارآخرین ترکیبی که در این بخش عرضه می شود و به عنوان راهی طبیعی برای رنگ کردن مو استفاده می شود، ترکیب گیاهان طبیعی برگ مریم گلی، برگ رزماری و برگ گزنه است که هر کدام به تنهایی نیز تاثیر داشته و ترکیب آنها نتیجه بهتر و بلند مدت تری می دهد.

طریقه مصرف:

وبگاه پرستارابتدا یک چهارم پیمانه برگ مریم گلی، سه پیمانه آب، یک چهارم پیمانه برگ رزماری و یک چهارم برگ گزنه آماده کنید. ترکیبات را داخل یک کتری بریزید. بمدت 30 دقیقه بر روی حرارت ملایم بجوشانید. سپس حرارت را خاموش کرده و اجازه دهید محلول سرد شود. بعد آن را صاف کنید. اطمینان حاصل کنید که تکه های ریز برگ ها از محلول جدا شده باشد. محلول حاصله را در یخچال نگهدارید. مقدار مشخصی روی موهای خود برس کنید. بمدت یکساعت رها کنید. سپس آن را با آب بشویید. بعد موهای خود را طبق معمول شامپو تمیز کنید. این ترکیب را به طور منظم استفاده کنید تا بهترین نتیجه را ببینید این ترکیب بخصوص برای رفع شوره مو و تقویت رشد مو مفید است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com