ورود کاربر

17- حنا و بوته نیل

حنا و بوته نیل

وبگاه پرستاربوته نیل و حنا را می توان ترکیب کرده و یک رنگ موی طبیعی ایجاد کرد که موها را به رنگ آبی تیره در می آورد. با استفاده از بوته نیل به تنهایی می توان ته رنگ آبی را به موها داد یا با استفاده از حنا قادر به ایجاد رنگ نارنجی خواهید بود، اما ترکیب حنا و بوته نیل موجب تیره شدن رنگ مو شده و رنگ به ساقه مو نفوذ می کند. بنابراین بایستی ابتدا حنا را اعمال کرده و سپس بوته نیل را بکار برد تا رنگ اکسیده شده و به سیاه مایل آبی تیره تبدیل شود. این فرآیند تغییر رنگ و تیره شدن مو چندین روز طول می کشد و از زمان استعمال تا چند روز رنگ مو تغییر کرده و تیره می شود.

طریقه مصرف:

وبگاه پرستارابتدا پودر حنا را به موهای خود بمالید، سپس بوته نیل را اعمال کنید تا رنگ مو آبی تیره شود. حنا به تنهایی مو را قرمز مایل به نارنجی می کند، اما با کمک بوته نیل به ساقه مو نفوذ کرده و رنگ مو تیره می شود. بخاطر داشته باشید که استفاده بوته نیل بلافاصله پس از حنا موجب تیره تر شدن رنگ مو می شود. حتی یکبار استفاده حنا یا بوته نیل به تنهایی رنگی به مو می بخشد که به راحتی قابل محو کردن نیست، بنابراین آنها را با هم استفاده کنید تا رنگ مویی دائمی تر داشته باشید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com