ورود کاربر

16- مریم گلی

مریم گلی

وبگاه پرستارهمانند برگ رزماری، مریم گلی هم یک گیاه دارویی مفید است و یکی از راه های طبیعی رنگ کردن موهای سر است.

طریقه مصرف:

وبگاه پرستاریک پیمانه مریم گلی آماده کرده و داخل یک ظرف بریزید و بجوشانید. از حرارت کم استفاده کرده و حدود یک ساعت مریم گلی را بجوشانید. حال آن را صاف کرده و خنک کنید. حالا محلول مریم گلی را روی موهای خود بمالید. اجازه دهید 30 تا 45 دقیقه روی موها بماند. سپس آن را شسته و خشک کنید. برای دیدن بهترین نتیجه، اینکار را به طور منظم یک یا دو بار در هفته انجام دهید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com