ورود کاربر

13- برگ های رزماری

برگ های رزماری

وبگاه پرستاربرگ های رزماری یا اکلیل کوهی برای رنگ کردن مو بسیار موثر است. این ماده همچنین برای تقویت و کشیدگی پوست سر نیز مفید است.

طریقه مصرف:

وبگاه پرستارنصف پیمانه برگ تازه رزماری یا سه قاشق غذاخوری برگ خشک شده رزماری و یک فنجان آب جوش آماده کنید. رزماری را با آب مخلوط کنید. آن را بجوشانید. اجازه دهید سرد شود و سپس آن را از صافی رد کنید. ابتدا موهای خود را شامپو و تمیز کنید. سپس محلول رزماری را به موهای خود بمالید. موهای خود را به آرامی روی پوست سر خود ماساژ دهید. اجازه دهید که محلول حدود 5 دقیقه بماند و سپس آن را بشویید. برگ رزماری در واقع تاثیر رنگ کنندگی ضعیفی دارد و رنگ کم رنگی ایجاد می کند. برای اینکه نتیجه کار بهتر باشد، آن را با مریم گلی یا سایر رنگ کننده های طبیعی مو ترکیب کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com