ورود کاربر

10- چای سیاه

چای سیاه

وبگاه پرستاریکی از جایگزین های عالی حنا برای رنگ کردن طبیعی مو چای سیاه است. همانند حنا، چای سیاه نیز اثر رنگ کنندگی روی مو دارد و راهی طبیعی برای رنگ کردن موها است، هرچند رنگ آن زود محو می شود. به همین خاطر و برای حفظ رنگ مو، این فرآیند بایستی حداقل یک یا دو بار در هفته تکرار شود.

طریقه مصرف:

وبگاه پرستاربرای رنگ کردن مو با چای سیاه، ابتدا چای سیاه خیلی پررنگی دم کنید و اجازه دهید سرد شود. سپس چای دم کشیده را به یک لگن بزرگ منتقل کنید. در حمام چندین بار موی خود را با این چای دم کشیده بشویید. سپس آخرین شستشوی موی خود با چای را به مدت 10-15 دقیقه رها کنید. بعد به طور کامل چای را بشویید. موی خود را با آب سرد بشویید. سپس موهای خود را خشک کرده و نتیجه را ببینید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com