ورود کاربر

9- آب هویج و آب چغندر

آب هویج و آب چغندر

وبگاه پرستاربه غیر از قهوه، می توانید ترکیب آب هویج و آب چغندر را برای داشتن رنگ مویی قرمز و قهوه ای استفاده کنید.

طریقه مصرف:

وبگاه پرستارنصف فنجان آب هویج و نصف فنجان آب چغندر را آماده کنید. سپس آنها را به خوبی با هم مخلوط کنید. در حمام به آرامی مخلوط آب هویج و آب چغندر را به موهای خود بمالید. صبر کنید که حداقل 30 دقیقه روی موهای شما بماند. سپس با آب سر موهای خود را بشویید. این فرآیند را برای رسیدن به رنگ تیره تر تکرار کنید. حداقل هفته ای یکبار از این محلول استفاده کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com