ورود کاربر

7- پودر حنا و آب مرکبات

پودر حنا و آب مرکبات

وبگاه پرستاریکی دیگر از رنگ های طبیعی موی سر مخلوط پودر حنا و آب مرکبات است. حنا یک رنگ نیمه دائمی کاملا طبیعی است که نتایج متغیری دارد، که یکی از اثرات آن تیره شدن رنگ مو است. این محصول انواع مختلف دارد اما با کمی تعدیل می توان نتیجه بهتری گرفت. بطور معمول حنا را با بعضی از مواد و ترکیبات دیگر مخلوط کرده و رنگ مو درست می کنند. برای نمونه، گیاه لاسونیا اینرمیس (Lawsonia inermis) از خانواده حنا بوده و حاوی تنها یک ملکول رنگی است که موجب رنگ قرمز – نارنجی می شود. رنگ حاصل از استفاده حنا با رنگ طبیعی مو فرق دارد. فرآورده های طبیعی رنگ موی زیادی از حنا برای ایجاد رنگ های دیگر استفاده می شود. برای نمونه، ایندیگو یک رنگ طبیعی است که می توان با پودر حنا ترکیب کرده و رنگ قرمز غنی یا قهوه یا سیاه ایجاد کرد، در حالی که حنا برای قوام، درخشندگی و تغذیه مو اضافه می شود.

طریقه مصرف:

وبگاه پرستاربرای استفاده از این ترکیب حنا برای رنگ کردن موی خود، ابتدا در ظرف پودر حنا را با آب مرکبات مخلوط کنید و یک خمیر یکدست و غلیظ مثل ماست چکیده درست کنید. سپس مخلوط را یک شب رها کنید و صبح روز بعد آماده استفاده خواهد بود. مستقیما خمیر حنا و آب مرکبات را به موهای خود بمالید (موی خود را خیس نکنید) و اجازه دهید 2 ساعت روی سرتان بماند، البته بستگی به شدت رنگی دارد که به دنبال آن هستید. سپس موهای خود را به دقت شسته و حالت دهنده به موهای خود بزنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com