ورود کاربر

3- حنا، قهوه و انگور فرنگی هندی

حنا، قهوه و انگور فرنگی هندی

وبگاه پرستارماسک موی تهیه شده از حنا، قهوه و گوز بری یکی دیگر از راه هایی است که می توان موی خود را به شیوه ای طبیعی تیره و سیاه کرد. این ترکیب علاوه بر رنگ کردن مو، مو را براق، نرم و ابریشمی می کند.

مواد لازم:

  • سه قاشق غذاخوری گوز بری یا انگور هندی
  • یک قاشق غذاخوری خمیر تازه حنا
  • یک قاشق غذاخوری پودر قهوه
  • آب به اندازه کافی

دستور استفاده:

  • ابتدا خمیر تازه حنا را با پودر قهوه و گوز بری خوب مخلوط کنید. می توانید کمی آب به مخلوط اضافه کرده و خوب بهم بزنید تا یک خمیر یک دست تهیه شود.
  • حالا خمیر را به طور یکدست به موها و پوست سر خود بمالید. بخاطر داشته باشید که از کلاه حمام برای پیشگیری از چکیدن ترکیب به اطراف استفاده کنید.
  • حدود 2 ساعت صبر کنید و با یک شامپوی ملایم یا صابون و آب موی خود را به طور کامل بشویید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com