ورود کاربر

24- روغن کافیشه

روغن کافیشه

وبگاه پرستاربرای استفاده از این روغن بایستی مراحل دو گانه زیر را طی کنید. مواد لازم را تهیه کرده و سپس دستور العمل تهیه و استفاده را رعایت کنید.

مواد لازم:
  • آب – یک فنجان
  • روغن کافیشه – 2 قاشق غذاخوری
  • روغن زیتون – 2 قاشق غذاخوری
  • حالت دهنده طبیع مو – 0.5 میلی لیتر
طرز استفاده:
  • آب، روغن کافیشه و روغن زیتون و حالت دهنده ای که آماده کرده اید را با هم مخلوط کنید
  • مخلوط را به موهای خود بمالید و ماساژ دهید
  • موهای خود را با آب بشویید.

وبگاه پرستارترکیبات طبیعی روغن زیتون و کافیشه به کاهش تاثیر موارد شیمیایی و بخصوص حالت دهنده ها کمک می کند. بازسازی قوام مو را تسریع می بخشد و به نرم و صاف شدن موها کمک می کند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com