ورود کاربر

23- روغن لیمو و روغن آملا

روغن لیمو و روغن آملا

وبگاه پرستارگرچه روغن لیمو به طور وسیع استفاده نمی شود، یکی از روغن های طبیعی خوب برای مو است. روغن لیمو یک محلول بهبودی موهای کم رنگ و نازک و از دست رفته است و با شوره مبارزه می کند. روغن لیمو دارای تاثیر چشمگیری در پیشگیری از ریزش مو است. روغن آلما یا انگور فرنگی هندی نیز سرشار از اسیدهای چرب، فلاونیدها، ویتامین ث، پروتئین، آنتی اکسیدان، پلی فنول ها و مواد معدنی است. ترکیب این دو ماده ماسک عالی برای تقویت و جلوگیری از ریزش مو است و پیاز مو را تقویت می کند. دستور تهیه ماسک روغن لیمو و روغن آملا به صورت زیر است:

مواد لازم:
  • روغن اساسی لیموی وحشی – 3 قطره
  • روغن آملا – نصف فنجان
طرز استفاده:
  • دو ماده را با هم ترکیب کنید
  • اندکی روغن ترکیب شده را گرم کنید
  • روغن را به موها و پوست سر خود ماساژ دهید
  • 30 دقیقه صبر کنید یا کل شب مخلوط را روی موهای خود رها کنید
  • صبح با آب گرم موها را شسته و سپس طربق معمول خودتان حمام کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com