ورود کاربر

15- روغن اساسی یاسمن

روغن اساسی یاسمن

وبگاه پرستارروغن گل یاس یا روغن یاسمن اغلب برای سلامت پوست و تسکین درد استفاده می شود، بنابراین می توان از این روغن برای تسکین خارش سر استفاده کرد. به علاوه، این روغن دارای اثر ضد التهاب و ضد باکتری است. این روغن از دیرباز در هندوستان برای مراقبت از پوست سر و نه تنها بیماری های سر استفاده می شده است، همچنین خاصیت شادابی بخش عطر خالص یاسمن همراه با نرمی موها لذت بخش است. در مصر باستان نیز از عطر و روغن یاس برای رفع سردرد و بی خوابی استفاده می شده است. چینی ها از این روغن برای تصفیه هوا و بخصوص برای محیط مراقبت از بیماران استفاده می کنند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com