ورود کاربر

14- روغن زیتون

روغن زیتون

وبگاه پرستارروغن زیتون موجب براق و درخشندگی مو شده و شانه کردن مو را آسان می کند. علاوه بر این روغن زیتون سلامت پوست سر را برگردانده، موها را متعادل و تغذیه می کند و به موها خاصیت ارتجاعی و سلامت می بخشد. یکی دیگر از خواص روغن زیتون پیشگیری از ریزش مو است. برای استفاده از روغن زیتون دستور زیر را استفاد کنید:

مواد لازم:
  • یک چهارم فنجان روغن زیتون ویرجین
  • نصف فنجان ژل آلوورا
  • یک چهارم فنجان روغن کرچک
طرز استفاده:
  • ابتدا روغن زیتون ویرجین را با ژل آلوورا و روغن کرچک مخلوط کنید
  • سپس مخلوط را با نوک انگشتان به موها و پوست سر خود بخورانید
  • مخلوط را به مدت 60 دقیقه روی سر و موی خود رها کنید
  • نهایتا طبق معمول موهای خود را شامپو کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com