ورود کاربر

12- روغن تخم هویج

روغن تخم هویج

وبگاه پرستارروغن تخم هویج منبع خوبی از ویتامین های C, E و A و بتا-کاروتن است. این روغن به ترمیم، مرطوب سازی و تقویت موهای آسیب دیده کمک می کند. همچنین موهای دو تکه شده و مو خوره را برطرف می کند وقتی به نوک موها مالیده می شود. این روغن اغلب با روغن کرچک و روغن بادام ترکیب می شود. برای تهیه این ترکیب، مراحل زیر را طی کنید:

  • مقدار مساوی از روغن کرچک و روغن بادام شیرین را مخلوط کنید و سپس 3 تا 4 قطره روغن تخم هویج به آن اضافه کنید.
  • مخلوط را بر روی آب جوش گرم کنید
  • روغن گرم شده را به موهای خود ماساژ دهید و مقداری هم به پوست سر خود بمالید
  • برای حفظ گرمای روغن و موها، سر خود را با کلاه حمام یا حوله گرم بپوشانید
  • می توانید این ترکیب را بعد از 60 دقیقه بشویید یا شب استفاده کرده و صبح بشویید
  • برای شستشوی ماسک، طبق معمول همیشگی خود موها را شامپو کنید.
  • می توان این ماسک را هفته ای یکبار استفاده کرد و چند هفته بعد تاثیر آن را دید

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com