ورود کاربر

6- روغن عناب

روغن عناب

وبگاه پرستارروغن عناب (جوجوبا) یکی از روغن های طبیعی مو است که سرشار از ویتامین های E, D, A, B1 و B2 است. همچنین به عنوان یک درمان متداول برای مشکلات مو بکار برده می شود زیرا قادر است به ترمیم مو کمک کرده، بطور عمقی مو را مرطوب کرده و سلامت و رشد موهای جدید را تضمین کند. به علاوه، روغن عناب حاوی 98% اسیدهای چرب اشباع نشده و 2% اسیدهای چرب اشباع شده است، بنابراین بخوبی به فولیکول های مو نفوذ کرده و از درون به بیرون مو را تقویت می کند.

وبگاه پرستاردر اینجا دستور تهیه یک ماسک درمانی قوی برای موهای آسیب دیده ارائه می شود که ترکیبی از روغن عناب و روغن آرگان است:

وبگاه پرستاربرای درست کردن این ترکیب، مقداری روغن آرگان و روغن عناب را با توجه به طول و ضخامت موهای خود مخلوط کنید. سپس موهای خود را بصورت دسته ای گرفته و از ته به نوک مو از این مخلوط به آن بمالید. این فرآیند را تا مالیدن مخلوط به تمام موهای خود ادامه دهید. سپس مقداری روغن به نوک انگشتان خود زده و به آرامی و با حرکت دایره ای روی پوست سر خود ماساژ دهید. این مخلوط را به مدت 1-3 ساعت روی موهای خود رها کنید یا حتی قبل از خواب روغن را مالیده و صبح روز بعد با یک شامپوی ملایم تمیز کنید.

وبگاه پرستاردر ادامه روغن های طبیعی دیگری که برای مرطوب کردن، قوی کردن، ترمیم کردن و افزایش رشد مو مفید هستند، ارائه شده است، به خواندن ادامه دهید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com