ورود کاربر

4- کره درخت روغن قلم

کره درخت روغن قلم

وبگاه پرستارکره درخت روغن قلم سرشار از ویتامین و مواد معدنی است و اثر مرطوب کننده و ضد التهاب آن معروف است. این روغن برای موهای آسیب دیده ناشی از آلودگی محیط، مدل دهی به مو، رنگ کردن زیادی معجزه می کند. به علاوه، روغن درخت قلم منبع خوبی از ویتامین های E، A و F است، بنابراین توانایی نرم کردن موهای خشک، ترمیم مو خوره و آسیب مو را دارد.

وبگاه پرستاراگر موی خشک دارید و می خواهید خشکی موی شما برطرف شود، ترکیب کره درخت قلم، روغن دانه انگور و روغن چوب صندل یک دستور عالی است و برای موهای خشک معجزه می کند.

وبگاه پرستارتنها کافی است مقدار مساوی از کره درخت قلم و روغن دانه انگور را به طور جداگانه گرم کنید. سپس اجازه دهید روغن ها چند دقیقه سرد شوند. بعد پنج قطره روغن اساسی چوب صندل به آن اضافه کرده و ترکیب کنید. مخلوط را هم زده و به موهای خود و پوست سر ماساژ دهید. ترکیب را حدود 30 دقیقه روی موی خود رها کنید. بهتر است از کلاه حمام استفاده کنید. سپس با شامپوی ملایم سر خود را بشویید. این دستور بایستی حداقل دو بار در هفته استفاده شود تا بهترین تاثیر را داشته باشد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com