ورود کاربر

چهارگانه گفتمان ملی

برنده جایزه نوبل صلح سال 2015
چهارگانه گفتمان ملی

نام: چهارگانه گفتمان ملی (National Dialogue Quartet)

انگیزه اعطای جایزه نوبل: برای همیاری قاطع با ایجاد دموکراسی کثرت گرا در تونس در بیداری انقلاب گل یاس سال 2011

سهم از جایزه: کل جایزه صلح نوبل 2015

خلق گفتمان صلح آمیز

پس از بهار عرب – موج اعتراضات بر علیه رژیم های متجاوز در شمال آفریقا و خاور میانه – تلاش و تقلا برای دموکراسی و حقوق بشر کند شد و در بسیاری از کشورها سرکوب شد. در تونس، چهارگانه گفتمان ملی، کنسرسیوم چهار سازمان شامل اتحادیه عمومی کارگری تونس (UGTT)، کنفدراسیون صنایع، تجارت و صنایع دستی تونس (UTICA)، لیگ حقوق بشر تونس (LTDH) و اتحادیه نظام وکلای تونس (TOL) موفق شدند گفتمان صلح آمیز را ابداع کنند. این چهارگانه توانست از طریق نقش واسطه و تسهیل گر به عنوان پلی بین احزاب سیاسی و مذهبی عمل کرده و در پی آن دموکراسی کثرت گرا را ایجاد کنند.

منبع: وب سایت رسمی سازمان نوبل

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com