ورود کاربر

سیستم عضلانی

آکادمی اختلالات آب و الکترولیت – مبانی مایعات و الکترولیت ها

وبگاه پرستارعضلات به صورت گروهی کار می کنند، حرکت عضلات حاصل انقباض یک دسته از عضلات در حین انبساط دسته دیگری از آنها است. مقدار کمی انقباض عضلانی برای حفظ تون عضلانی لازم است. عضلات اسکلتی به صورت مخطط و ارادی هستند. بافت های همبند بخش های مختلف را به هم متصل می کنند. تاندون ها عضلات را به استخوان ها وصل می کنند، لیگامنت ها یا رباط ها استخوان ها را به هم نگه می دارند. غضروف سطح صافی در داخل مفصل ایجاد می کند که حرکت را تسهیل کرده و بستری است برای تحمل وزن مفاصل. بورسا یک کیسه پر از مایع کوچک است که در داخل محدوده مفصل یا مجاور استخوان قرار گرفته و بالش و بستری در محل اصطکاک ایجاد می کند.

  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت جایگزینی توده ماهیچه ای بدن با چربی و کاهش آدنوزین تریفسفات (ATP)، کراتین فسفات، گلیکوژن و میوگلوبین موجب ضعیف تر شدن عضلات می شود.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت تاثیر عدم تعادل پتاسیم، سدیم یا کلسیم بایستی بدقت براساس قدرت مبنای عضلانی و کفایت عصبی عضلانی بیمار بررسی و معاینه شود.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت داده های سابقه و تاریخچه بیمار کلید تعیین توانایی بیمار برای جبران عدم تعادل الکترولیت قبلی است و مبنای تدوین اهداف و برآیندهای درمانی بیمار است.

لینک مطالب مرتبط


منبع:

Johnson J.Y., Lyons E., (2012). Fluids and Electrolytes Demystified, McGraw-Hill Companies, New York.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com