ورود کاربر

چای مناسب برای کاهش پف کردن

راههای کاهش پف کردگی صبحگاهی - ترجمه متون تخصصی پرستاری

دیگر لازم نیست پیراهن بگی بپوشید. نوشیدن یک چای و جوشانده موجب خوابیدن پف شبانگاهی ناشی از غذاها می شود. خیلی وقت ها لباسی که برای فردا در نظر گرفته اید، یکباره تنگ می شود، زیپ لباس بسته نمی شود، این اتفاقی است که خیلی وقت ها پیش می آید. این تورم و پف کردن اغلب به علت گازهای اضافی روده، یبوست، نوسانات هورمونی است، که نه تنها برای کسانی که به ظاهر خود اهمیت می دهند آزارنده است، بلکه از نظر جسمی نیز آزارنده است.
خوشبختانه رفع این پف آلوده بودن سخت نیست و حتی به کاهش وزن هم کمک می شود. تمام کاری که باید بکنید این است که یک فنجان چای گیاهی درست کنید و بنوشید، البته از گیاهان خاص. بایستی ترکیبی از گیاهان دارویی و غذایی را انتخاب کنید که هم با تجمع گاز، هم با التهاب مبارزه می کنند و هم موجب دفع آب اضافی بدن می شوند. در اینجا چند نمونه معرفی می شود، فقط کافی است روی لینک مربوطه کلیک کنید.

چای زنجبیل

اگر یک دفعه شکم تخت خود را صبح پیدا نمی کنید، ملتهب شده و باد کرده است، به شام شب قبل فکر کنید که احتمالا شامل غذای تند، لبنیات یا افزودنی های شیمیایی بوده است. مطالعات زیادی مدعی هستند که زنجبیل که به صورت سنتی برای شکم درد تجویز می شده است، ژن ها و آنزیم های متعددی را در بدن انسان بلوک می کند که به واکنش التهابی بدن منجر می شوند. اگر به طعم زنجبیل علاقه ندارید، ترکیبی از زنجبیل، دارچین، هل، میخک تهیه کنید و بنوشید.

چای زغال لخته اروپایی

بیلبری (bilberry) نوعی زغال لخته (blueberry) است که در شمال اروپا رشد می کند و همانند زغال لخته است که به کاهش التهاب داخلی کمک می کند. در مطالعه ای عده ای را به دو گروه تقسیم کردند، به یک گروه رژیم غذایی حاوی یک و نیم فنجان زغال لخته اروپایی و به گروه دیگر رژیم فاقد زغال لخته داده شد. در پایان مطالعه مشخص گردید که گروه زغال لخته التهاب کمتری دارد. از آنجایی که زغال لخته اروپایی همه جا پیدا نمی شود، می توان از زغال لخته معمولی بجای آن استفاده کرد.

چای ختمی درختی

اگر صبح که می خواهید جین بپوشید، زیپ بسته نمی شود، شلواری که روز قبل به راحتی پوشیده بودید، نگران نباشید. احتمالا غذای قبلی که خورده اید شور بوده یا نوسانات هورمونی داشته اید. که در هر دو حالت پف کردن و احتباس مایعات رخ می دهد. مطالعات زیادی نشان داده اند که فلاونیدها و سایر ترکیبات موجود در ختمی درختی (Hibiscus) به رفع پف کردن و احتباس مایعات ناشی از آلدسترون، هورمونی که تعادل مایعات و الکترولیت ها را در بدن به عهده دارد، کمک می کند. یک لیوان چای ختمی درختی بنوشید و معجزه آن را کمی بعد ببینید.

چای رازیانه

در ژورنال بیوشیمی غذایی 2015 مطالعه ای وجود دارد که نوشته است فونیکولوم وولگار (foeniculum vulgare) یا بهتر است بگوییم رازیانه (fennel) دارای اثر ضد التهابی قدرتمندی است. طرفداران این چای متوسط و شیرین با طعم شیرین بیان به کرات مشاهده کرده اند که گازها و مسائل گوارشی آنها با چای رازیانه از بین رفته است. مدیریت غذا و داروی آمریکا (FDA) مدعی است که این داروی گیاهای دارای اثرات ضد نفخ قوی است.

چای لیمو

احساس می کنید که پف کرده اید؟ این پف را با یک فنجان چای داغ لیمو بترکانید. چرا لیمو چنین خاصیتی دارد؟ دی – لیمونن (D-Limonene) یکی از ترکیبات اصلی است که در حلقه روغن لیمو یافت می شود و معمولا در عصاره لیمو به وفور یافت می شود. این عصاره بخاطر اثر ادرار آوری از زمان باستان استفاده می شده است، اما اخیرا یافته ای برای حمایت از این پیش فرض وجود ندارد. در یک مطالعه اخیر بر روی حیوانات که در ژورنال انجمن دارویی ژاپن منتشر شده است، تایید کرده است که دی – لیمونن با احتباس آب مبارزه می کند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com