ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آبراهام لینکولن - ترجمه متون تخصصی پرستاری«من همیشه به آرامی راه می روم، اما هیچ گاه به عقب بر نمی گردم. »

Abraham Lincoln

آلبرت شویتزر - نوشتن پایان نامه پرستاری«نمونه و الگو بودن خصیصه اصلی نیست که روی دیگران تاثیر می گذارد، بلکه تنها خصیصه است. »

Albert Schweitzer

جان سی. مکسول - نوشتن پروپوزال پرستاری«رهبران بایستی به اندازه کافی نزدیک باشند که با دیگران ارتباط برقرار کنند، اما به اندازه کافی جلو باشند که آنها را بر انگیزنده و الهام ببخشند. »

John C. Maxwell

براندون ساندرسون - نگارش پایان نامه پرستاری«انسان قبل از اینکه سقوط کند یا راست بایستد، تلو می خورد. »

Brandon Sanderson

بیر دیوید - تایگرهارت - ترجمه متون تخصصی«اون موقع بود که همه چیز برایم روشن شد، چه دردناک بود. وقتی بچه هستی، دوره بازی و شادی است. خنده هست. مهمتر از همه اعتماد هست. به همسالان و دوستان اعتماد داری. وقتی بالغ می شوی، شکاکیت، دلخوری، تنفر و ترس می آید. اگر بچه ها دنیا را بگردانند، دنیا برای ابدیت پر از خنده و شادی خواهد بود. اما بالغین دنیا را می چرخانند، پس جنگ هست، دشمنی هست، تخریب هست. بالغینی که در راس هستند، همه چیز را خراب می کنند تا نسل جدیدی از بچه ها بسازند و می گویند: بچه ها امید آینده هستند. درست می گویند. بچه ها امید آینده هستند. اما بالغ ها مسئول حال هستند، و مطمئنا بچه ها نیز روزی بالغ می شوند، همانطور که بالغین به خوراک مور و کرم تبدیل می شوند. بالغین مرگ امید هستند. »

Peter David, Tigerheart

جان اف کندی - نگارش پایان نامه مقاله ISI«چسبیدن به رسوم محبس آزادی و دشمن رشد است. »

John F. Kennedy

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com