ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

لائو تزو - ترجمه مدیریت پرستاری«من سه چیز ارزشمند دارم که محکم گرفته و ارج می نهم. اولی نجابت و ملایمت است، دومی قناعت، سومی فروتنی است؛ که موجب می شود خودم را برتر از دیگران ندانم. نجیب باش تا شجاع و بی باک باشی، قناعت پیشه کن تا آزاده باشی، خود را بر دیگران ارجح ندان تا رهبر آنها شوی. »

Lao Tzu

گوردون بی. هینکلی - نوشتن پایان نامه پرستاری«تو خوب هستی. اما خوب بودن کافی نیست. بایستی برای چیزی خوب باشی. بایستی با خوبی دنیا همیاری کنی. دنیا بایستی برای حضور تو خوب باشد. خوبی که در تو هست باید به دیگران نیز سرایت کند ... »

Gordon B. Hinckley

پیتر اف. دروکر - نوشتن پروپوزال پرستاری«مدیریت دست کردن چیزها است، رهبری انجام چیزهای درست است. »

Peter F. Drucker

جان اف کندی - ترجمه متون تخصصی پرستاری«پیروزی صدها پدر دارد و شکست یک صغیر است. »

John F. Kennedy

براندون ساندرسون - ترجمه مقاله پرستاری«زمانی می توانی رهبری کنی که دیگران تو را به عنوان رهبر بپذیرند، و رهبر آنقدر اختیار و قدرت دارد که زیر دستانش به وی می دهند. تمام ایده های طلایی دنیا نمی توانند حکومت تو را نجات دهند، اگر کسی به آنها گوش ندهد. »

Brandon Sanderson

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com