ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دولی پارتون - ترجمه مدیریت پرستاری«اگر کارهای تو میراثی بجای می گذارد که الهام بخش دیگران برای امید و رویای بیشتر، یادگیری بیشتر، یا فعالیت بیشتر و بیشتر باشد، پس تو یک رهبر خوب هستی»

Dolly Parton

استیو جابز- ترجمه مدیریت پرستاری«باید از شعله یک ایده، مسئله یا غلطی که می خواهی تصحیح کنی، بسوزی. اگر از اول به اندازه کافی اشتیاق نداشته باشی، هرگز به نتیجه نخواهی نرسید. »

Steve Jobs

بث ریویس- ترجمه مدیریت پرستاری«قدرت هرگز توان کنترل کردن نیست، قدرت قوت و توان قدرت بخشیدن به دیگران است. رهبر کسی نیست که دیگران را مجبور می کند که وی را قوی تر کنند، رهبر کسی است که مایل به بخشیدن قوت خود به دیگران است، شاید آنها نیز قوی شده و سرپای خود بایستند. »

Beth Revis

گروچو مارکس- ترجمه مدیریت پرستاری«تنها یک مرد از هر هزار مرد رهبر مردان می شود – 999 نفر دیگر از زنان تبعیت می کنند. »

Groucho Marx

جورج اس پاتون جونیور- ترجمه مدیریت پرستاری«به دیگران نگو چطور کارها را انجام بدهند. به آنها بگو چکار بکنند و اجازه بده با نتایج کار خود شما را شگفت زده کنند. »

George S. Patton Jr.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com