ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

رالف والدو امرسون - ترجمه مدیریت پرستاری«ما کسی را می خواهیم که به ما الهام ببخشد کسی باشیم که می دانیم می توانیم باشیم. »

Ralph Waldo Emerson

ماری لجند - ترجمه مدیریت پرستاری«اگر می خواهی شورش کنی، از درون سیستم شورش کن. این شورش خیلی قوی تر از شورش از خارج سیستم است. »

Marie Lu, Legend

روبرت لویس استیونسون«ترس هایت را برای خودت نگهدار، اما شجاعت خود را دیگران قسمت کن. »

Robert Louis Stevenson

رونالد ریگان«برترین رهبر ضرورتاً رهبری نیست که کارهای بزرگ انجام می دهد. کسی است که مردم را وادار می کند که کارهای بزرگ انجام دهند. »

Ronald Reagan

جان سی مکسل ول - ترجمه مدیریت پرستاری«رهبری براساس عناوین، القاب، پست یا چارت سازمانی نیست، رهبری بر اساس میزان تاثیر بر زندگی دیگران است. »

John C. Maxwell

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com