ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 «هری این چیز جالبی است، کنجکاوی خوب است، اما شاید کسانی برای قدرت مناسب هستند که هرگز به دنبال آن نیستند. کسانی که مثل تو شنل رهبری به دوش می کشند، و شنل را می پوشند چون مجبور به پوشیدن هستند، خودشان را نیز تعجب زده می کنند که اینقدر این شنل به آنها می آید»

J.K. Rowlingمتن فیلم هری پوتر

«برای رسیدگی به کارهای خودت از مغزت استفاده کن، برای رسیدگی به کارهای دیگران از قلبت»

Eleanor Roosevelt

«معلم متوسط فقط می گوید. معلم خوب شرح می دهد. معلم برتر نشان می دهد. معلم برتر عالی الهام و انگیزه می بخشد»

William Arthur Ward

«مهم نیست که چه نژاد یا گرایش جنسی یا مذهبی داری. اگر با من خوب باشی، من هم با تو خوب خواهم بود. واقعیت ساده زندگی همین است. »

Robert Michaels

«هدایت یک نمایش سواره نظام بسیار سخت می شود اگر فکر کنی که بر روی اسب مسخره به نظر می آیی. »

Adlai E. Stevenson

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com