ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

«بگذار دیگران تو را با خاطرات خوب بخاطر بیاورند، بخصوص اگر بر آنها حکومت می کنی... حکومت بر دیگران یک مزیت دارد: بیشتر از دیگران می توانی کارهای خوب انجام دهی. »

Baltasar Gracián

«پیش مردم برو. از آنها بیاموز. با آنها زندگی کن، با آنچه که آنها می دانند شروع کن. با آنچه دارند بساز. رهبران برتر طوری عمل می کنند که وقتی کار انجام شد، وظیفه به عمل آمد، دیگران بگویند ما خودمان آنرا انجام دادیم. »

Lao Tzu

«یک رهبر یک دلال امید است. »

Napoleon Bonaparte

«به قدرت بدن و روح خود متکی باشد. به ستاره وجودت خود اتکایی، اطمینان، امید، صداقت و سازندگی هدیه کن. خیلی نصیحت نکن. کمتر نصیحت کن، چرخ کشتی خودت را بچرخان، و بخاطر داشته باشد که هنر برتر فرمانروایی و حاکمیت انجام سهم منصفانه ای از کار است. بالاتر از نقطه ای شلیک کن که قصد داشتی. انرژی، اراده شکست ناپذیر با انگیزه صحیح اهرم های حرکت دادن جهان هستند»

Noah Porter

«همیشه برای مردان قدرتمند جای عمل هست و حرکت آنها برای دیگران جا باز می کند. جامعه یک رمه از متفکران است و کسی که بهترین مغز و تفکر را دارد، بهترین جایگاه را کسب می کند»

Ralph Waldo Emerson

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com