ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

«دنباله روی مسیرهای مشخص نباش، بلکه به جاهایی برو که مسیر مشخص ندارد و رد پای خود را بجای بگذار»

Harold R. McAlindon

«سر و صدای غاز وحشی نیست که دسته غازها را به پرواز درآورده و به دنبال خود می کشد، بلکه این پرواز اوست که مابقی را به پرواز تشویق می کند»

Chinese Proverb

«رهبری: هنر وادار کردن دیگران به انجام چیزی است که می خواهید انجامش دهید، اما از سر رغبت و میل خودش»

Dwight D. Eisenhower

«مردم دارند آنجا می روند، من نیز باید بروم، چرا، چون رهبر آنها هستم.»

Alexandre Ledru-Rollin

«باد آورده را باد می برد. چیزی که شانسی بدست آید، شانسی هم از بین می رود. یک مرد بزرگ مردان بزرگ را دور خود جمع می کند و می داند چطور جمع آنها را نگه دارد.»

Johann Wolfgang Von Goethe

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com