ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

«نه همه كارها را خود انجام دهيد، و نه افراد زيادي را به هر يك از كارها منصوب كنيد؛ اما اطمينان حاصل كنيد كه همه كارهايي كه به آنها محول شده را انجام مي دهند.»

F. Nightingale, 1859

«تقدیر و سرنوشت مسئله شانس نیست، مسئله انتخاب است؛ تقدیر چیزی نیست که منتظرش ماند، چیزی است که باید کسب نمود»

William Jennings Bryan

«افراد خیلی کمی به تنهایی توانسته اند کار را خودشان جور کنند. بیشتر ما به کسی برای راهنمایی در این مسیر، نشان دادن رموز کار، گوشزد هنجارها، تشویق، حمایت، و تسهیل آن برای ما؛ نیاز داریم».

N. Josefowitz, 1980, p. 93.

«در دنيا هيچ امنيت و تضميني براي ثبات وجود ندارد، بلكه فرصت است كه وجود دارد«.

Douglas MacArthur

«حرفه ای بودن به معنی دانستن آنچه که می خواهیم انجام دهیم، زمان انجام دادن آن، و به پایان رساندن آن می باشد».

Anonymous

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com