ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

«هیچ چیزی غیر از تغییر دائمی و ثابت نیست».

Heraclitus (c. 500 BC)

«افراد وقتی بصورت تیمی کار می کنند، کمتر خطا می کنند. وقتی که فرآیندها مدون و استاندارد شده است، هر عضوی می داند که مسئولیتش چیست و همچنین مسئولیت هر یک از هم تیمی هایش چیست، و در صورت احساس وقوع خطا به کمک هم می روند قبل از اینکه خطا منجر به حادثه ای شود. در یک تیم بین بخشی اثربخش، اعضا به قضاوت همدیگر اعتماد کرده و نسبت به ایمنی همدیگر نگران خواهند بود ».

Institute of Medicine, 2000

«هیچ وقت شک نکنید که گروه کوچکی از شهروندان متفکر و متعهد می توانند دنیا را تغییر دهند، و این تنها حالتی است که رخ داده است».

Margaret Mead

«غایت اندازه های یک شخص این نیست که در زمان راحتی و آسایش کجا ایستاده است، بلکه جایی است که در زمان چالش و مناقشه ایستاده است ».

Martin Luther King, Jr.

«کسی که خوب فکر نمی کند و از قبل برنامه ریزی نمی کند، اولین مشکل را در پاشنه در خانه خود خواهد یافت»

Confucius

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com