ورود کاربر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

«پرستار تلاش مي كند سلامتی، ايمني، و حقوق بيماران را بهینه ساخته، وكالت كرده، و حفظ و تقویت نمايد ».

Anonymous

«رهبران مديون سلامت مالي حياتي نهادهاي خود، و روابط و اعتبار و آبرويي كه امكان ادامه اين سلامت مالي را مي دهد؛ هستند.»

Max De Pree

«بزرگترين مشكل در برقراري ارتباط اين است كه فكر كنيم ارتباط رخ داده است».

George Bernard Shaw

«بدون رشد و پيشرفت مداوم، كلماتي از قبيل بهبود، دستيابي، و موفقيت هيچ معني ندارند».

Benjamin Franklin (1706–1790)

«حل مسئله موفقيت آميز مستلزم پيدا كردن راه حل صحيح براي مسئله صحيح است. راه حلي كه ما براي مسائل انتخاب مي كنيم و شيوه اي كه ما آنها را تنظيم مي كنيم بيشتر به فلسفه ما و ديد ما از دنيا بستگي دارد تا به علم و تكنولوژي».

Russell Ackoff, a social systems scientist

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com