ورود کاربر

فهرست مطلب

لمفوما (Lymphoma)


لمفوما

مشکل چیست؟

لمفوما بیماری از دست رفتن عملکرد و آسیب به سلول های سیستم لنفاوی است که تحت رشد مفرط قرار گرفته و موجب کاهش کارایی و اثربخشی سیستم لنفاوی شده اند. لنفوما به دو نوع اصلی تقسیم می شود، که توسط تورم بدون درد گره های لنفاوی مشخص می شوند:

لنفومای غیر هوچکینبیماری هوچکین (Hodgkin’s disease): یک لنفومای بدخیم است که مشخصه آن وجود سلول های رید- استمبرگ (Reed-Sternberg) است. بیماری هوچکین دارای چهار مرحله است:

  • استیج I: سلول های رید – استمبرگ در گره های لنفاوی یک ناحیه ظاهر می شوند.
  • استیج II: سلول های رید – استمبرگ در گره های لنفاوی چندین ناحیه در یک سمت از دیافراگم ظاهر می شوند.
  • استیج III: سلول های رید – استمبرگ در گره های لنفاوی متعددی از نواحی مختلف هر دو سمت دیافراگم ظاهر می شوند.
  • استیج IV: سلول های رید – استمبرگ در سراسر بدن ظاهر می شوند.

لنفومای غیر هوچکین (NHL): سرطان لمفوسیت های B است و مشخصه آن غیاب سلول های رید – استمبرگ است.

لفنوما توسط اختلال سلولی در طی تمایز سلولی رخ می دهد. تشخیص آن براساس یافته های بیوپسی گره های لنفاوی صورت می گیرد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com