ورود کاربر

چه موقع میل و قوای جنسی مرد در پایین ترین حد است؟

چه موقع میل و قوای جنسی مرد در پایین ترین حد است؟

وبگاه پرستارچرا قوای جنسی ضعیف می شود؟ مردان، میل جنسی، توان نزدیکی، تمایل به مقاربت؟ مردانی که به اندازه حیوان توان جنسی دارند! مردان چه موقع بیشترین توان جنسی را دارند؟ آیا قوای جنسی مرد همیشه بالا و آماده بکارگیری است؟ خیر، یکی از هر پنج مرد در واقع دارای قوای جنسی ضعیف است. بشر یک ماشین خودکار فعالیت جنسی است، همیشه میل به مقاربت دارد و همیشه آماده است که نزدیکی کند. اما این مسئله در مورد همه مصداق ندارد و از هر پنج مرد یکی آنقدر قوای جنسی ضعیفی دارد که حاضر است همه کاری بکند غیر از نزدیکی و مقاربت. این مسئله در مورد زنان نیز صادق است. بعضی از زنان تمایل قوی به نزدیکی و مقاربت ندارند، آندسته که بیشتر اوقات می گویند: عزیزم نه امشب. در واقع تقریبا 30% زنان بیشتر از همسر خود مایل به مقاربت هستند.

علل پایین بودن میل جنسی

وبگاه پرستارعلت پایین بودن میل جنسی چیست؟ چرا توان و قوای جنسی من ضعیف است؟ سن در کاهش میل و توان جنسی دخالت دارد، گرچه مردان مسن زیادی را می بینیم که سکس طوفانی دارند و نهایتاً چند روز مانده به دیدار خدا یک یا چند زنگوله به تابوت خود می بندند. همانند سایر ویژگی ها و صفات انسانی، میل جنسی نیز متغیر است. بیشتر مردان در دامنه طبیعی هستند، عده ای توان جنسی فوق العاده دارند و دچار اعتیاد به سکس می شوند. در سر دیگر این ترازو مردانی قرار دارند که میل و علاقه جنسی ضعیفی دارند. اینها مردانی هستند که دچار اختلال میل جنسی کم فعالیت (HSDD) هستند.

وبگاه پرستارهمیشه در دو سر این منحنی عده ای قرار دارند و درصد خاصی از مردان (شاید یک چهارم) دچار HSDD هستند. این اختلال به دلایل مختلفی رخ می دهد؛ از جمله:

مشکلات روانی: استرس و اضطراب ناشی از تنش های زندگی روزمره، روابط یا مشکلات خانوادگی؛ افسردگی و اختلالات روانی همگی عواملی هستند که روی میل جنسی شخص تاثیر دارند.

مشکلات طبی: بیماری هایی از قبیل دیابت، وضعیت هایی مثل چاقی، فشار خون بالا، کلسترول بالا؛ داروهای ایدز، بعضی از داروها و درمان های ریزش مو و داروهای زیاد دیگری روی میل جنسی تاثیر دارند.

علل هورمونی: تستوسترون هورمون میل جنسی است و این مسئله علاوه بر مردان در زنان نیز ادعا شده است. پایین بودن سطح تستوسترون معمولا با زیر متوسط بودن میل و قوای جنسی همراه است. با بالا رفتن سن سطح تستوسترون کاهش می یابد؛ بویژه زمانی که اختلالات و بیماری های دیگر، مصرف دارو یا سبک زندگی غیر بهداشتی با آن همراه شود. هورمون های دیگر نیز در توانایی ایجاد شبی پر ستاره تاثیر دارند بخصوص هورمون تیروئید و به ندرت سطح پرولاکتین، هورمون هایی که از غدد هیپوفیز در قاعده مغز ترشح می شوند.

پایین بودن سطح دوپامین خون: مشخص شده است که میل جنسی با فعالیت مغزی در ارتباط است و سیستم پیام رسانی شیمیایی مغز دارای تاثیر بسیار قوی بر روی میل جنسی است. یکی از این پیام رسان ها دوپامین است. گروهی از پزشکان متوجه شدند که بیماران مبتلا به پارکینسون که تحت درمان با داروهای محرک دوپامین قرار گرفته بودند به شورت و زیر پوش زیادی نیاز پیدا کردند و قوای جنسی آنها به طور انفجاری بالا رفت. بنابراین مسئله را بررسی کرده و مشخص شد که دوپامین نقش مهمی در توانایی مقاربت و میل جنسی افراد دارد. این داروها برای درمانی بعضی از موارد HSDD استفاده می شوند.

وبگاه پرستارتمامی علل پایین بودن قوای جنسی و میل جنسی دارای درمان خاص خود هستند. زمانی که علت ریشه ای مشکل روانی باشد، سکس درمانی می تواند تکنیک ها و راهبردهای خاصی به شخص معرفی کند که از مقاربت خود لذت ببرد. بخاطر داشته باشید که درمان های روانشناختی مشکلات جنسی رواندرمانی نیستند بلکه مشاوره تخصصی روانشناسی هستند که روی مسائل جنسی و زناشویی متمرکز هستند. در مواردی که سطح تستوسترون مرد پایین است، می تواند مکمل های تستوسترون مصرف کند و شاید بتواند با یک رژیم غذایی مناسب و استفاده از راهکارهای ارتقای سطح تستوسترون، کمبود خود را جبران کند. حدود 25% مردان بصورت هفتگی تزریق تستوسترون دارند. اما برچسب های پوستی، ژل، قرص تستوسترون نیز در دسترس است.

وبگاه پرستارزمانی که علت کاهش میل و قوای جنسی کمبود دوپامین باشد، هنوز داروهایی برای افزایش سطح دوپامین وجود دارد، اما نباید بدون تجویز و مشاوره تخصصی داروها را مصرف کرد.

وبگاه پرستاردر پایان، مردان قرار نیست که اول زندگی ماشین سکس و حیوان جنسی باشند و اواخر زندگی به خواجه حرمسرا تبدیل شوند. گزینه سومی هم وجود دارد. تعادل و نظم. نکات زیر می تواند به تداوم توان، میل، قوای جنسی، مقاربت، نزدیکی، .... کمک کنند:

  1. نظم در فعالیت جنسی (منظور از نظم هفته ای یکبار و آنهم شب پنجشنبه نیست. هرچه فاصله مقاربت بیشتر باشد، توان جنسی زودتر کاهش می یابد و انگشت یازدهم زودتر زنگ می زند). فعالیت جنسی منظم یعنی در نظر گرفتن تمامی ملزومات رابطه خوب به صورت شبانه روزی. در تحقیقی مشخص شده است مردانی که صبح موقع خروج و شب که بر می گردند همسر خود را می بوسند دارای توان جنسی قوی تری هستند. مردانی که به همسر خود خیانت کرده اند، عذاب وجدان موجب کاهش قوای جنسی آنها می شود. پس نظم در تمامی حالات.
  2. ورزش و کنترل وزن: سکس قوی در بدن سالم است. مردانی که بدن عضلانی دارند، قوای جنسی بالاتری دارند و محبوب زنان هستند. مردانی که چند برجستگی ناهنجار در پشت کول، جلوی شکم، طرفین لگن هستند، متاسفانه برجستگی جلوی بسیار ضعیفی دارند. وزن خود را کنترل کنید، تستوسترون و هورمون های جنسی خود را در بافت چربی شکم و لگن مخفی نکنید، ورزش کنید و از رابطه جنسی خود لذت ببرید.
  3. اجتناب از مواد و داروهای بدون نسخه: مواد مخدر هیچ کمکی به قوای جنسی نمی کند. داروهای بدون نسخه زیادی در بازار در دسترس است که متاسفانه اکثراً دارای تاثیر یک یا چند روزه بوده، اما عوارض عمرانه بجای می گذارند. بجای مواد و دارو به ورزش و غذا روی بیاورید.
  4. سکس یک ارتباط دو جانبه است. هم خود را آماده کنید و هم طرف مقابل خود را. صمیمیت و رابطه دوستانه عاری از خیانت بهترین راه حل برای داشتن شبی پر ستاره است، بطوری که ستاره های آسمان برای طرف مقابل شما اشک بریزند.
  5. قوای جنسی تابع مصرف است. هر چه بیشتر مصرف کنید، قدرت بیشتری خواهید داشت. بنابراین با برنامه ای منظم از توان خود بیشترین لذت را ببرید. مطمئن باشید با استفاده مکرر مقدار آن کم نمی شود، ارزان نمی شود، قوی تر و گرانتر می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com