ورود کاربر

قاتل قوای جنسی : علل کاهش میل و قوای جنسی

علل کاهش قوای جنسی

قاتل قوای جنسی: استرس

بدن انسان به استرس خوب پاسخ نمی دهد. استرس عاطفی روی عملکرد جسمی از جمله میل و توان جنسی و قوای جنسی مرد و زن تاثیر دارد. گام اول در درمان استرس یافتن علت زمینه ای آن است.

قاتل قوای جنسی: همسر

مقاربت یک تانگو دو نفره است. هر دو همسر بایستی احساس اتصال و نیاز بکنند بخصوص زن لازم است که احساس نزدیکی و صمیمیت داشته باشد. ارتباط ضعیف، حس خیانت، نداشتن اعتماد، دعواهای مکرر و انتقاد از همدیگر ممکن است رابطه را از صمیمیت لازم دور کند و مقاربت و نزدیکی را غیر ممکن یا ضعیف کند.

علل کاهش قوای جنسی

علل کاهش قوای جنسی

قاتل قوای جنسی: مواد

مواد معمولا پاسخ هیچ سئوالی نیستند. مواد یا الکل ممکن است در دفعات اول به قوای جنسی کمک کند، اما با چند بار مصرف بدن به آن تحمل پیدا کرده و قاتل قوای جنسی خواهد بود. مصرف مواد و الکل می تواند توان جنسی را به خط صاف تبدیل کند. بهتر است بجای الکل و مواد به ورزش و مواد غذایی روی بیاورید.

قاتل قوای جنسی: کم خوابی

بدن آماده وسر حال در هر فعالیت جسمی بهتر عمل می کند. کم خوابی، چه به صورت کم خوابیدن یا بد بودن کیفیت خواب موجب خستگی و قاتل توان جنسی است.بهتر است مقاربت را به نزدیک صبح و بعد از یک خواب راحت موکول کنید تا بتوانید طوفان به پا کنید و شبی پر ستاره داشته باشید.

علل کاهش قوای جنسی

علل کاهش قوای جنسی

قاتل قوای جنسی: مزاحم

داشتن بچه، زندگی با والدین، مهمان و غیره همگی موجب اشتغال ذهنی شده و قاتل صمیمیت و خلوت و قوای جنسی هستند. مقاربت خوب مستلزم خلاقیت است، پس خلاقیت خود را بکار بیاندازید و حریم خلوت و خصوصی برای خودتان فراهم کنید.

قاتل قوای جنسی: دارو

عوارض جانبی بعضی از داروها کاهش لیبیدو (قوای جنسی) است. مثلا قرص های فشار خون بالا، آنتی هیستامین ها و داروهای ضد سرما خوردگی، داروی ضد افسردگی، قرص ضد بارداری، قرص های مخدر مثل متادون، داروهای شیمی درمانی. اگر مجبور به استفاده از این داروها هستید، قوای جنسی خود را با کمی غذای پر انرژی یک ساعت قبل از مقاربت تقویت کنید.

علل کاهش قوای جنسی

علل کاهش قوای جنسی

قاتل قوای جنسی: تصویر از بدن ناجور

مقاربت و فعالیت جنسی یک احساس عاطفی است. اگر بدنی متناسب و ورزیده دارید، اگر کمر باریک و سینه های سفت دارید، نگران نباشید. اگر یک خروار چربی از چهار طرف بدن شما آویزان است، انتظار معجزه نداشته باشید، سریع ورزش و رژیم غذایی را شروع کنید. با هیکلی ورزشکاری و کمری باریک به همسر خود نزدیک شوید و شبی رویایی داشته باشید.

قاتل قوای جنسی: چاقی

حتی چاقی یک دست و خوش فرم هم قاتل قوای جنسی است. متاسفانه امروزه با وجود فست فودها آمار چاقی بالا رفته است. بافت چربی در افراد چاق سهم بیشتری از هورمون ها را می برد تا اندام های تناسلی. پس مجددا ورزش و رژیم غذایی.

علل کاهش قوای جنسی

علل کاهش قوای جنسی

قاتل قوای جنسی: مشکلات نعوظ

نقص عملکرد نعوظ نه تنها روی توانایی مقاربت بلکه بر احساس مرد از رابطه جنسی تاثیر می گذارد. گزینه های فراوانی برای درمان اختلال نعوظ وجود دارد که مستلزم ویزیت پزشک متخصص است. اما ساده ترین راه کش دور بسته اسکناس یا لبه کاندوم است که موجب تجمع خون در آلت تناسلی و اکسیژن رسانی بهتر و نعوظ قوی تر می شود. توجه: استفاده طولانی مدت یا محکم بستن کش اثر معکوس خواهد داشت. مراقبت قطع خونرسانی باشید.

قاتل قوای جنسی: کمبود تستوسترون

با بالا رفتن سن ترشح تستوسترون مردان کاهش می یابد، هرچند ضرورتاً رابطه ای بین سطح هورمون و میل به مقاربت وجود ندارد. اما یک علت بالقوه کاهش قوای جنسی است و در صورت کمبود می توان با ورزش و تغذیه یا دارو درمانی رفع کرد.

علل کاهش قوای جنسی

علل کاهش قوای جنسی

قاتل قوای جنسی: افسردگی

افسردگی روی تمامی جوانب زندگی از جمله میل جنسی تاثیر دارد. لذت نبردن از زندگی روزمره اغلب به درمان نیاز دارد. مشاوره روانپزشک را در دستور کار قرار دهید. هرچند بیشتر داروهای ضد افسردگی ضد میل جنسی هم هستند. پس راه های طبیعی تر مبارزه با افسردگی را انتخاب کنید، مثل صحبت و رفاقت، صمیمیت و اطمینان مجدد، رقص و آواز، جوک و خنده.

قاتل قوای جنسی: یائسگی

یائسگی یکی از تغییرات طبیعی بدن زنان است اما روی مقاربت تاثیر دارد، زیرا در یائسگی مخاط داخلی واژن خشک می شود و مقاربت دردناک می شود. آب روان و کره حیوانی وفور نعمت است. هرچند اقدامات قبل از دخول مثل صحبت و بوس و آمادگی به اندازه کافی مجرا را مرطوب می کند.

علل کاهش قوای جنسی

علل کاهش قوای جنسی

قاتل قوای جنسی: فقدان صمیمیت

اگر عاشق هم نیستید حداقل کمی صمیمی باشید. صمیمیت و عشق بخش مهمی از توان جنسی و لذت مقاربت هستند. اقدامات رمانتیک مثل روشن کردن شمع، آماده کردن وان و مانند اینها می تواند محرک ترشح هورمون ها و تقویت قوای جنسی باشد.

نتیجه گیری

ابتدا توپ و میدان را آماده کنید. هرگز به مواد مخدر روی نیاورید. قوای جنسی تابع مصرف است، هر چه بیشتر مصرف کنید بیشتر توانایی خواهید داشت. اگر فاصله مقاربت و هم خوابی زیاد باشد، قوای جنسی تحلیل می رود. قوای جنسی همانند یک موج سینوسی است. با مصرف مواد مخدر در ابتدای امر امواج بلند و طولانی خواهند بود، اما بعد از گذشت سه یا چهار ماه به خط صاف تبدیل می شوند و شما به خواهر همسرتان تبدیل می شوید. پس مواد مخدر اکیدا ممنوع. بهترین علاج برای تقویت قوای جنسی رابطه است، رابطه پوستی و صمیمی. لازم نیست حتما مقاربت و دخول وجود داشته باشد، نفس و گرمای بدن کافی است که قوای جنسی برای همیشه زنده و سرحال باشد.

علل کاهش قوای جنسی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com