ورود کاربر

توصیه به کسانی که با بیمار مبتلا به جنون اجسام لویی زندگی می کنند

توصیه به بیماران
توصیه به بیماران جنون اجسام لویی

سازگاری با تشخیص جنون اجسام لویی و آنچه که در پی آن می آید، می تواند چالش آور باشد. حمایت گرفتن از خانواده، دوستان و متخصصان در اطمینان از بهترین کیفیت ممکن زندگی برای بیماران حیاتی است. ایجاد محیط امن و آماده سازی برای آینده بسیار مهم است. به دقت روی نقاط قوت خود تمرکز کنید، از هر روز لذت ببرید، بیشتر زمان را با خانواده و دوستان صرف کنید. راه های زندگی با جنون اجسام لویی در زیر شرح داده می شود.

کمک گرفتن

احتمالا خانواده و دوستان از تغییر تفکر ، حرکت، یا رفتار شما آگاهی دارند. ممکن است بخواهید در مورد تشخیص خود به دیگران اطلاع دهید تا شما را بهتر درک کرده و دلیل تغییرات رفتاری شما را بفهمند. برای مثال، می توانید به خانواده و دوستان بگویید که یک اختلال مغزی گرفته اید که جنون اجسام لویی نامیده می شود، روی تفکر، حرکات، رفتار تاثیر دارد. بهتر است به آنها بگویید که با گذر زمان به کمک آنها نیاز خواهید داشت. با اشتراک گذاشتن تشخیص خود با نزدیکان خود، می توانید تیم حمایتی برای خود تشکیل دهید که در موقع لازم به شما در اداره LBD کمک کنند.

همانطور که بیماری پیشرفت می کند، احتمالا در اداره روزمره کارهای خود از قبیل خوردن داروها، پرداخت صورتحساب ها، رانندگی دچار مشکل می شوید. به تدریج به کمک بیشتری از اعضای خانواده، دوستان و احتمالا عرضه کنندگان مراقبت بهداشتی تخصصی نیاز پیدا خواهید کرد. هرچند ممکن است مایل به دریافت کمک از دیگران نباشید؛ اما اجازه دهید دیگران در انجام مسئولیت ها به شما کمک کنند. بخاطر داشته باشید که LBD روی عزیزان تان نیز اثر می گذارد. می توانید با قبول کمک آنها، استرس و ناراحتی آنها را کم کنید.

پیدا کردن کسی برای صحبت در مورد تشخیص خود مثل خانواده یا دوستان، کشیش یا روحانی، متخصصان بهداشت روان یا ناصح معنوی می تواند کمک کننده باشد.

ایمنی خود را در نظر بگیرید

تغییرات تفکر و حرکت که در جنون بیماری لویی اتفاق می افتد مستلزم توجه به مسائل ایمنی است. مراحل زیر را در نظر داشته باشید:

  • در کیف خود یک برگه یا کارت شناسایی طبی LBD داشته باشید و در هر بار بستری شدن، نیازمند مراقبت طبی اورژانسی یا ملاقات با دکتر آن را نشان دهید. این کارت حاوی اطلاعات مهمی در مورد حساسیت های دارویی شما است.
  • اشتراک سیستم های هشدار بهداشتی را در نظر بگیرید، که با فشار یک دکمه در گردنبند یا دستبند، به 119 دسترسی پیدا می کنید، یا زمانی که به کمک اورژانسی نیاز دارید، فوریت ها خبردار می شود.
  • مسائل ایمنی را در منزل رعایت کنید، که شامل حیطه های دارای خطر سقوط، نور پردازی کم، پله ها، راهروهای پر خم و پیچ است. در مورد اصلاح منزل در صورت نیاز فکر کنید از قبیل نصب دستگیره و نرده در حمام یا اصلاح راه پله ها با یک رمپ. می توانید از متخصص مراقبت تسکینی در این زمینه کمک بگیرید.
  • با پزشک خود در مورد LBD و رانندگی صحبت کنید، در صورت لزوم مهارت رانندگی خود را تست کنید.

برای آینده برنامه ریزی کنید

راه های زیادی برای برنامه ریزی از قبل وجود دارد. در اینجا چند نمونه ذکر شده است:

   • اگر شاغل هستید با متخصص حقوق یا مالی مشورت کنید تا بازنشستگی یا مرخصی استعلاجی بیماری بگیرید. علائم LBD با عملکرد کاری در طول زمان تداخل خواهد کرد و لازم است برنامه ای برای گرفتن حقوق و مزایا خود بچینید.
   • با وکیل خود در مورد وضعیت املاک و مستغلات خود مشورت کنید و اسنادی از قبیل وصیت نامه، وکالت مراقبت بهداشتی و غیره را تنظیم کنید.
   • منابع محلی برای مراقبت در منزل، تغذیه و سایر خدمات را شناسایی و ثبت کنید تا در زمان نیاز به آنها دسترسی داشته باشید و بتوانید با تلفن کمک بگیرید.
   • رفتن به خانه سالمند یا منابع مراقبتی اجتماعی را در نظر داشته باشید و گزینه های موجود را بررسی کنید. از آنها در مورد تجربه اشان با بیماران مبتلا به LBD سئوال کنید.

دانلود کتابچه آموزشی جنون اجسام لویی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com