ورود کاربر

قوی ترین اشعه لیزر جهان

قوی ترین اشعه لیزر جهان

The Laser That Can Melt a Car Engine from a Mile Away

لیزری که می تواند موتور یک ماشین را از فاصله یک مایلی ذوب کند. انگاری قطعه ای از یک شی ناشناخته فضایی (UFO) یا یک وسیله در گاراژ پوتین است. اما خیر یک انتن لیزر است که بزودی در ماشین های نظامی دیده خواهد شد. در نمایش آزمایشی، لاکهید مارتین (Lockheed Martin) سازنده آن، موتور یک کامیون را از فاصله یک مایلی سوراخ کرد. قدرت ان بخاطر چندین پرتو لیزر است که در یک پرتو با هم جمع می شوند. این دستگاه لیزر که آتن (Athena) نامیده می شود، تنها به یک اپراتور نیاز دارد. پاییز گذشته این دستگاه قدرتمند وارد چرخه تولید شد.

قبلیصفحه اصلیبعدی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com