ورود کاربر

سریعترین موتور سیکلت سال 2016

سریعترین موتور سیکلت سال 2016

Kawasaki Race Bike

کاوازاکی نینجا اچ 2 (Kawasaki Ninja H2) در یک کلیپ ویدیویی بوگاتی وایرون (Bugatti Veyron) را شکست می دهد. این قابل توجه است زیرا اچ 2 حتی سریعترین مدل نینجا نیست. مدل H2R هم وجود دارد که 200 مایل در ساعت سرعت دارد و از سوپرشارژر استفاده می کند که قدرتش را به 300 اسب بخار می رساند با یک موتور 998 سی سی چهار سیلندر. مشخصات این موتور سیکلت عبارتند از:

  • قدرت: 300 اسب بخار
  • صفر تا 100 مایل: حدود 9 ثانیه
  • قیمت پایه: 50 هزار دلار

قبلیصفحه اصلیبعدی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com