ورود کاربر

کایلش ساتیارثی

برنده جایزه صلح نوبل سال 2014
کایلش ساتیارثی

نام: کایلش ساتیارثی (Kailash Satyarthi)

تولد: 11 ژانویه 1954، ویدیشا، هندوستان

محل سکونت در زمان دریافت جایزه نوبل: هندوستان

انگیزه اعطای جایزه صلح نوبل: تلاش وی بر علیه سرکوب بچه ها و جوانان و حق تمامی بچه ها برای تحصیل

سهم از جایزه: سهم از جایزه: نصف جایزه صلح نوبل 2014

کار بر علیه کارگری بچه ها

بیشتر جمعیت جهان و بخصوص کشورهای فقیر از بچه ها و جمعیت جوان تشکیل شده است. برای دستیابی به جهانی آرام و صلح آمیز، حیاتی است که حقوق بچه ها و جوانان مورد احترام باشد. در پیروی از سنت ماهاتما گاندی، فعال سیاسی هندی بنام کایلش ساتیارثی تلاش صلح آمیزی برای توقف بکار گرفتن و بهره برداری از بچه ها به عنوان کارگر بجای رفتن به مدرسه داشت. وی همچنین با تدوین معاهدات بین المللی در مورد حقوق کودکان همیاری کرد.

منبع: وب سایت رسمی سازمان نوبل

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com