ورود کاربر

ژان تایرول

برنده جایزه یادبود آلفرد نوبل بانک مرکزی سوئد، سال 2014
ژان تایرول

نام: ژان تایرول (Jean Tirole)

تولد: 9 آگوست 1953، ترویس، فرانسه

محل کار در زمان دریافت جایزه نوبل: مدرسه اقتصاد تولوس (TSE)، تولوس، فرانسه

انگیزه اعطای جایزه یادبود آلفرد نوبل: تحلیل قدرت و قواعد بازار

رشته: سازمان صنعتی، اقتصاد خرد

سهم از جایزه: کل جایزه یادبود آلفرد نوبل بانک مرکزی سوئد، 2014

قدرت و قواعد بازار تحلیل شد

اگر بازاری که تحت غلبه و تسلط شمار اندکی از شرکت ها است بدون تنظیم و تعدیل رها شود، جامعه اغلب عواقب منفی آن را تجربه خواهد کرد. قیمت ها می تواند بدون توجیه بالا رفته و شرکت های جدید از ورود به بازار محروم می شوند. از اواسط دهه 1980، ژان تایرول به دنبال تدوین یک نظریه مرتبط تلاش کرد، برای مثال نشان داد که قواعد بایستی متناسب با شرایط خاص هر صنعت تدوین شوند. تایرول براساس نظریه بازی و سایر نظریه ها یک چهارچوب برای طراحی قواعد و مقررات بازار پیشنهاد کرد و آن را به شماری از صنایع از بانک داری تا مخابرات اعمال نمود.

منبع: وب سایت رسمی سازمان نوبل

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com