ورود کاربر

عدم تعادل منیزیم: هیپومنیزیمی و هیپرمنیزیمی

آکادمی اختلالات آب و الکترولیت – مبانی مایعات و الکترولیت ها

اهداف یادگیری

وبگاه پرستاردر پایان این بخش شما قادر خواهید بود:

  • هیپومنیزیمی و هیپرمنیزیمی را مقایسه و تبیین کنید.
  • افراد در خطر عدم تعادل منیزیم را شناسایی کنید.
  • علائم بالا بودن و پایین بودن سطح منیزیم را بشناسید.
  • مقادیر تشخیصی آزمایشات نشانگر عدم تعادل منیزیم را تعیین کنید.
  • عوارض بالقوه مرتبط با هیپومنیزیمی و هیپرمنیزیمی را بحث کنید.
  • مداخلات پرستاری مرتبط با درمان عدم تعادل منیزیم را تعیین کنید.

وبگاه پرستاردر این مقاله به بررسی عدم تعادل منیزیم پرداخته می شود. ابتدا واژه های کلیدی و کلیات متابولیسم منیزیم در بدن انسان بحث شده است. سپس به بررسی هیپرمنیزیمی یا بالا بودن سطح منیزیم خون پرداخته می شود. مداخلات پرستاری هیپرمنیزیمی به همراه علل و علائم آن بحث می شود. در پایان هیپومنیزیمی، علل و علائم و مداخلات پرستاری هیپومنیزیمی ارائه می شود. در پایان یک مطالعه موردی ارائه شده و سئوالاتی برای تفکر نقادانه و مرور مطالب ارائه شده است.

رئوس مطالب:


لینک مطالب مرتبط


منبع:

Johnson J.Y., Lyons E., (2012). Fluids and Electrolytes Demystified, McGraw-Hill Companies, New York.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com