ورود کاربر

قوی ترین موتور کشتی جهان

قوی ترین موتور کشتی جهان

وبگاه پرستاربزرگترین کشتی باربری است که تا کنون ساخته شده است. اما مرسک (Emma Mærsk) دارای 1302 فوت طول است، قوی ترین موتور جهان را دارد که یک دیزل Wärtsilä-Sulzer RTA96-C است. از جزئیات آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

وبگاه پرستاروزن آن در مجموع 2300 تن است (300 تن آن وزن میل لنگ کشتی است). ابعاد آن 89 فیت طول خود موتور و 44 فیت عرض دارد. مصرف سوخت آن 0.260 lb/hp/hour است که فوق العاده اقتصادی است. تخمین زده اند این موتور بیشتر از 39 بشکه سوخت در ساعت مصرف می کند که حدود 34 دلار در دقیقه می شود. حداکثر قدرت آن 108920 اسب بخار با دور 102 دور در دقیقه است. اما علیرغم این سرعت و قدرت، اسکی روی آب انجام نمی دهد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com