ورود کاربر

پرسرعت ترین قایق جهان : قایق سلطان جوهر

پرسرعت ترین قایق جهان : قایق سلطان جوهر

وبگاه پرستاراین قایق سلطان جوهر به نام سیگارت ریسر 41 جی تی آر (Cigarette Racing 41 GTR) است که با سرعت 79 مایل در ساعت حرکت می کند. چهار سرعت سنج این قایق عدد 7000 دور در دقیقه را نشان می دهند. اما این یک قایق کوچک ماهیگیری با سرعت اندکی بالای 80 مایل در ساعت برای سلطان است.

وبگاه پرستارعلت ترجیح این قایق به سایز کوچک 41 پایی آن است، وگر یاماها 350 اسب وی 8 (Yamaha 350-hp V8) هم هست که 350 اسب قدرت دارد اما خیلی بزرگ است. قایق سلطان دارای پنج موتور ورادوس 400 اسب است که در مجموع 2000 اسب قدرت دارد. جالب تر کم صدا بودن این قایق است و با سرعت عادی اصلا صدا ندارد.

مشخصات قایق سلطان جوهر:

  • قدرت : 1600 اسب بخار
  • حداکثر سرعت: 80 مایل در ساعت
  • قیمت پایه: یک میلیون دلار

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com