ورود کاربر

تسلا اس: سواری برای خرید یا مسیر مسابقه

تسلا اس: سواری برای خرید یا مسیر مسابقه

وبگاه پرستارتسلا مدل اس فقط یکی دو سال است که وارد بازار شده است، اما عملکردی بهتر از همه ماشین ها در این دهه داشته است. این ماشین دیفرانسیل عقب است و خیلی سریع با درایو عقب شتاب می گیرد. حالا در مدل اس دو موتوره شده است و تمام درایو، و برتر از لامبورگینی در طی 2.8 ثانیه به 60 مایل در ساعت (حدود 100 کیلومتر در ساعت) می رسد. این ماشین دارای راننده خودکار است و تقریبا بیشتر کارها را خودش انجام می دهد، البته این ماشینی است که شخص سعی می کند خودش آن را براند نه راننده خودکار. این ماشین با 762 اسب بخار قدرت، قدرتمندترین ماشین سواری است که می توانید بخرید. تلسا اس قوی ترین ماشین برقی تمام دنیا است و همچنین قوی ترین ماشین آمریکا شناخته می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com