ورود کاربر

دوج شارژر SRT هلکت : ماشین روزانه ای با ارزش ماشین مسابقه

دوج شارژر SRT هلکت : ماشین روزانه ای با ارزش ماشین مسابقه

وبگاه پرستاردوج شارژر SRT هلکت یک ماشین V-8 است، دیفرانسیل عقب است، و عناصر فراوانی به آن اضافه شده تا قدرت آن زیاد شود و آن را به سریعترین ماشین عصر تبدیل کند. این ماشین که از ناوگان خودروهای کرایسلر 30 هزار دلاری است، گلوله ای است که سریع به 204 مایل در ساعت می رسد. رکورد این سرعت مربوط به جف گوردن (Jeff Gordon) بود که در موضع قطب با دایتونا 500 (Daytona 500) به سرعت 201 مایل در ساعت رسیده بود.

وبگاه پرستارهلکت دارای ترمزهای قوی و سیستم تعلیق مناسب است، اما این اجزا در مقایسه با تلاش و زحمتی که روی موتور آن صرف شده ناچیز است، یک موتور سوپر شارژ شده 6.2 لیتر V-8 که 707 اسب بخار قدرت تولید می کند. خصیصه اصلی هلکت همین موتور V-8 است، که دارای اگزوز تندری رعد آسا بوده و سوپر شارژر مد مکس غرشی دارد، که قطعه مرکزی قدرتمندترین سدان های احتراق داخلی جهان است. شاید بتوان گفت که هلکت دارای دو سوئیچ است، یکی قرمز رنگ که ماشه تمام قدرت آن است و یکی سیاه رنگ که برای ایمنی است و برای رانندگان تازه کار. وقتی از سوئیچ مشکی رنگ استفاده شود، یعنی در حالت ایمنی، هلکت به 500 اسب بخار محدود می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com