ورود کاربر

آکادمی گینس-قویترین ها

دوج شارژر SRT هلکت : ماشین روزانه ای با ارزش ماشین مسابقه

دوج شارژر SRT هلکت : ماشین روزانه ای با ارزش ماشین مسابقه

وبگاه پرستاردوج شارژر SRT هلکت یک ماشین V-8 است، دیفرانسیل عقب است، و عناصر فراوانی به آن اضافه شده تا قدرت آن زیاد شود و آن را به سریعترین ماشین عصر تبدیل کند. این ماشین که از ناوگان خودروهای کرایسلر 30 هزار دلاری است، گلوله ای است که سریع به 204 مایل در ساعت می رسد. رکورد این سرعت مربوط به جف گوردن (Jeff Gordon) بود که در موضع قطب با دایتونا 500 (Daytona 500) به سرعت 201 مایل در ساعت رسیده بود.

وبگاه پرستارهلکت دارای ترمزهای قوی و سیستم تعلیق مناسب است، اما این اجزا در مقایسه با تلاش و زحمتی که روی موتور آن صرف شده ناچیز است، یک موتور سوپر شارژ شده 6.2 لیتر V-8 که 707 اسب بخار قدرت تولید می کند. خصیصه اصلی هلکت همین موتور V-8 است، که دارای اگزوز تندری رعد آسا بوده و سوپر شارژر مد مکس غرشی دارد، که قطعه مرکزی قدرتمندترین سدان های احتراق داخلی جهان است. شاید بتوان گفت که هلکت دارای دو سوئیچ است، یکی قرمز رنگ که ماشه تمام قدرت آن است و یکی سیاه رنگ که برای ایمنی است و برای رانندگان تازه کار. وقتی از سوئیچ مشکی رنگ استفاده شود، یعنی در حالت ایمنی، هلکت به 500 اسب بخار محدود می شود.

تسلا اس: سواری برای خرید یا مسیر مسابقه

تسلا اس: سواری برای خرید یا مسیر مسابقه

وبگاه پرستارتسلا مدل اس فقط یکی دو سال است که وارد بازار شده است، اما عملکردی بهتر از همه ماشین ها در این دهه داشته است. این ماشین دیفرانسیل عقب است و خیلی سریع با درایو عقب شتاب می گیرد. حالا در مدل اس دو موتوره شده است و تمام درایو، و برتر از لامبورگینی در طی 2.8 ثانیه به 60 مایل در ساعت (حدود 100 کیلومتر در ساعت) می رسد. این ماشین دارای راننده خودکار است و تقریبا بیشتر کارها را خودش انجام می دهد، البته این ماشینی است که شخص سعی می کند خودش آن را براند نه راننده خودکار. این ماشین با 762 اسب بخار قدرت، قدرتمندترین ماشین سواری است که می توانید بخرید. تلسا اس قوی ترین ماشین برقی تمام دنیا است و همچنین قوی ترین ماشین آمریکا شناخته می شود.

سریعترین گلوله بدون باروت دنیا

سریعترین گلوله بدون باروت دنیا

وبگاه پرستارتفنگ ریلی الکترومغناطیسی نیروی دریایی، که شتابی برای 5000 میال در یک صدم ثانیه ایجاد می کند و گلوله را با سرعت 5000 مایل در ساعت شلیک می کند، از شارژ ساده ای استفاده می کند که به باروت و خرج انفجاری نیاز ندارد و تنها برای بارگیری و شلیک به یک نفر نیاز دارد. تولید این اسلحه در سال 2005 شروع شده و در سال 2017 تکمیل خواهد شد.

ویژگی های دیگر این سلاح عبارتند از:

  • هر گلوله آن 18 اینچ طول و 23 پوند وزن دارد
  • هزینه شلیک یک پرتابه آن تقریبا 25000 دلار است – که از توپخانه سنتی 60 برابر کمتر است
  • پس از ذخیره شارژ، این سلاح 1200 ولت شارژ را در کمتر از 10 میلی ثانیه آزاد می کند
  • برد این سلاح به بیشتر از 100 مایل می رسد
  • در آزمایشات این اسلحه، پرتابه شلیک شده توانست از سه لایه دیوار بتون مسلح یا شش ورق فولاد عبور کند.

بزرگترین سد دنیا

بزرگترین سد دنیا

وبگاه پرستارسد جورج سوم در سانوپینگ چین دارای 607 پا ارتفاع و 1.4 مایل مساحت است – که از یادواره واشنگتن بلند تر بوده و چند هزار پا بالاتر از پل بروکلین ایستاده است. این سد 22500 مگاوات ظرفیت تولید برق دارد که یک و نیم برابر بیشتر از بزرگترین سد قبلی است، روزانه حدود 273790 مگاوات برق تولید می کند که برای کل ارلاندو برای دو هفته کافی است.

تند ترین فلفل دنیا

تند ترین فلفل دنیا

وبگاه پرستارفلفل مرگبار کارولینا از کارولینای جنوبی دارای تندی بسیار شدیدی است و کسانی که آن را تست کرده اند می گویند این فقط درد است تا سبزی، و به یک گلوله سفید از نیکل داغ تشبیه شده است که وارد معده می شود. بیشتر کسانی که این فلفل را تست کرده اند به سکسکه غیر قابل کنترل مبتلا شده اند. کسانی که بدشانس هستند بلافاصله بعد از تست بالا می آورند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com